| anonim_4396 explică:

Buna! dupa parerea mea, aceasta rochie e mai frumoasa. http://www.modaitaly.ro/image/cache/data/201304072016-500x500.jpg nu stiu la ce ocazie vrei sa o porti. pune decolteul in valoare si e foarte atragatoare prin modelul pe care il are. nu as purta-o pe cealalta pentru ca nu imi plac dungile mai nebroonzate care raman daca te prinde soarele.

7 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Mie imi place cea albastra, dar te sfatuiesc s-o porti doar daca ai un piept generos, altfel se vede urat.

| Bondarel99 a răspuns:

Prima accentueaza formele si da impresia de talie mai subtire, in plus poti sa o accesorizezi cu ce vrei tu.

| Kasia a răspuns:

Prima e mai frumoasa.
A doua e stricata rau de detaliul ala ieftin(ma refer la romb).
Prima e alb-negru, combinatie ce e in tendinte in vara asta, e draguta si mult mai stilata.
A doua e de pitipoance.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu vorbesti de fete nu laughing? Nici una, au prea mult machiaj.straight face

| andreeaxxl a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu vorbesc de rochii

| anonim_4396 explică (pentru andreeaxxl):

Oh, m-am luat dupa nume. CRed ca as alege rochia albastra, imi plac culorile chit ca are rombul ala care sclipeste. Prima mi-ar fi placut daca era pe alb si cu dungi drepte. Dar depinde si de ocazie si de corp.

| FreakyChucky a răspuns:

Clar cea neagra.