| alla21 a întrebat:

Buna,ce parere aveti de produsele gerovital? ma exact de serul anticadere l-a folosit cineva? eu il folosesc de 1 luna si ceva si nu prea vad rezultare.voi ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu am folosit produsule mentionat de tine dar folosesc produse Gerovital si mie mi se pare o firma buna. Are si cateva produse mai putin bune insa are si produse foarte bune.

| mona a răspuns:

Nu folosesc nici macar un produs de la gerovital pentru ca nu sunt de treaba

| TheCritic a răspuns:

Eu l-am folosit vara trecuta si a dat rezultate. Nu am vazut nici eu din primele 2-3 saptamani niciun rezultat dar ulterior, dupa o luna si jumatate-doua am inceput sa vad rezultate pe termen relativ lung.

| Pufi1999 a răspuns:

Eu am ceva protectie de la ei impotriva temperaturilor inalte ale placii. E spray si e foarte bun

| adrianamara a răspuns:

Mie personal imi plac produsele de la gerovital!

| Iulian922 a răspuns:

Nu cred ca e bun.

Dupa parerea mea nu este bun. L-am folosit si tot nu vedeam rezulate sad Si asa ca am renuntat la el. Renunta si twinking

| Aldercy a răspuns:

Şi eu am folosit anticădere şi a funşionat, mi s-a părut foarte bun.
Acum, depinde şi de organism thinking