| RDariaa a întrebat:

Ce parere aveti despre serul anticadere de la Gerovital?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este nimic de el, arunci cu banii!
Pa, pa.

| mdaria a răspuns:

Daca vrei, poti sa incerci ceva natural care da rezultate: http://blog.jorjette.ro/sucul-de-ceapa-beneficii/

| RDariaa explică (pentru mdaria):

Multumesc de raspuns!:* Am incercat si natural dar din pacate nu prea dau roade, pentru hranirea parului da dar anti cadere nusad.

| mdaria a răspuns (pentru RDariaa):

Eu cand imi cadea parul m-am tuns scurt de tot si dupa ce a inceput sa-mi creasca parul din nou nu mi-a mai cazut. Scurt, adica scurt de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit şi serul dar nu pot spune că a dat roade.Nu mi s-a parut nimic în plus faţa de ce aveam.
Dacă îţi cade părul încearcă loţiunea regenerantă cu petroleum de la Gerovital.Acum 1 lună mi-am luat-o pentru că îmi cădea îngrozitor părul şi acum, după o lună chiar se văd rezultatele. Încă o folosesc.La început îmi cădea mai mult păr ca de obicei pentru că aşa e normal.Pot spune că părul meu deja şi-a revenit dar încă o mai folosesc ca să o termin.
Poţi folosi şi serul. Poate la tine dă roade.Ce îmi place la el e că îţi lasă un miros foarte frumos pe păr.

| RDariaa explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns o sa incerc!:*

| FloriBla a răspuns:

Am folosit 3 sau 4 sticle de ser si de solutie cu petroleum. Nu m-au ajutat deloc. Incearca masti facute in casa cu ulei de masline, galbenus de ou, miere si iaurt. Foloseste sampon de la farmacie, sampoanele din comert (supermaketuri) sunt in general pline de chimicale.

| RDariaa explică (pentru FloriBla):

Multumesc de raspuns!:* Imi fac de 2 ori pe saptamana adica cand ma spal masca cu galbenus de ou, ulei de masline, ulei de ricin, vitamin A, si miere dar vad ca tot cadesad.