| Piitica a întrebat:

ce parere aveti despre a fi reprezentant oriflame?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Produsele de la Oriflame sunt mult mai bune!
Comanda minimă este de 50 ron, la Avon de 120 ron, discountul este mai bun la Oriflame, la Avon pui și de la tine!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

E destul de ok.Mama este si sunt discount-uri foarte mari.Succes!

| laurica2001 a răspuns:

Este foarte convenabil. Ai un profit destul de mare, ai multe oferte, produse de calitate. funda? mama este de mult timp.

| Maria972001 a răspuns:

Eu sunt de 3 ani reprezentanta si la Avon si la Oriflame. Este adevarat ca produsele avon sunt mai cautate, dar la oriflame sunt discount-uri destul de convenabile ( la oriflame nu prea primesti cadouri ca la avon)