| FashionDream a întrebat:

Ce parere aveti despre acest lantic: http://www.crownfashion.ro/cumpara/lan%c8%9bisor-gulera% c8%99-4432481
As vrea sa il cumpar dar mi-e frica sa nu fie prea mic. Adica scrie,, lantisor guleras,, dar daca gulerasul nu e de marimea gatului si e mult mai mic? Ca un medalion. Am mai comandat de multe ori de pe stie-ul asta si unele produse sunt mai mari decat in poze. Ce parere aveti, credeti ca e marimea potrivita? Adica ceva de genu:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Probabil ca o sa mai pun o intrebare cu ce sa il port..asa daca ma decid sa il cumpar, de aproximativ 1 luna tot incerc sa imi comand cateva bijuterii, dar apar si mai multe si mai frumoase asa ca tot aman, dar m-am hotarat sa comand saptamana viitoare.

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

E foarte frumos are asa un aer vintage...asa mi se pare.imi place mult de tot si nu iti va fi mic pentru ca se regleaza.eu zic sa il iei.merita.:*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi place mai mult primul.
Poate fi purtat la orice.
Pa, pa.

| FashionDream explică (pentru Legiuitoarea):

Pai pe primul vreau sa il cumpar, pe al 2-lea l-am pus doar de forma ca sa vedeti la ce ma refer prin,, marimea potrivita,,
Intrebarea mea este daca lanticul pe care vreau sa il cumpar are marimea potrivita.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru FashionDream):

Bună.
Vine la baza gâtului și se poate regla.
Pa, pa.

| Bondarel99 a răspuns:

Dupa cum observi,lantul nu are cum sa fie mare de tine, doar nu ai un gat kilometric, tocmai de aceea se poate regla, are mai multe gauri de unde il poti inchide, tu nu cred ca ajungi nici macar la a 2 a.Iti spun eu!laughing

| EmanuelaZ a răspuns:

Poate iti place ceva de aici https://www.facebook.com/Ema.bijuteriihandmade

| Camirzan_Ileana_1980 a răspuns:

Eu cred ca e destul de mare, iar prin "guleras" se refera la forma lui, nu neaparat la marime.
Mai bine, cumparati-l!