| Anne_1755 a întrebat:

Ce parere aveti despre bratarile de picior?

Răspuns Câştigător
| Cambria a răspuns:

Mie una imi plac foarte mult desi nu am mai purtat din liceu. Sunt unele foarte finute care chiar arata bine pe picior mai ales bronzat.Asa ca vara aceasta m-am gandit sa imi achizionez cel putin una.Sincer nu stiu daca se mai poarta dar conteaza sa ma simt eu bine si sa imi placahappy

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie imi placbig grin Am si eu 3big grin
La inceput le purtam, acum mai rar...big grin

| Petronela a răspuns:

Buna! Si eu port si sunt dragutse.

| cristina a răspuns:

Sunt super vreau si eulove struck

| Aysa19 a răspuns:

Pai sunt pareri diferite credhappy

Mie nu-mi place. eu adopt stilul simplu sau clasichappy...

Nu bratari nu multe inele, coliere etchappy:p...
deci depindelove struck

Dar la altcineva imi place adica cele care au stilul mai mult rebelhappy:X

| slowmotion90 a răspuns:

Huh mie imi plac mult de tot, vara mi se par foarte ok...acum depinde de fiecare

| Anaisssss a răspuns:

Cel putin mie-mi plac :X

| Gabiitii a răspuns:

Buna!

Parerile difera de la persoana la persoana!

Mie imi plac foarte multlove struck

Arata super mai ales varalove struck

| LOADING █████████99% a răspuns:

Buna!
mi se par destul de coolhappy
si eu am unabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destul de dragute adica as purta daca mias kumpara...sunt destul de dragute...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac ff mult! port si bratari si inele la ambele picioare big grin. mi se par ff sexy, pacat ca nu prea mai poart asa multe fete ca inainte sad

| happiness a răspuns:

Foarte sexy:X.

| Maiutzaaa a răspuns:

Arata foarte bine pe picior.si mai ales daca ai asorta bratara de la picior cu hainele care le porti.si sa nu-ti pui multe. una simpla si draguta.:p funda?

| Thfan4ever a răspuns:

Buna! mie mi se pare ca arata foarte bine si sunt la moda! dar trebuie purtate daca ai un picior subtire pentru ca altfel se va vedea urat. Fundita?big grin