| JuSHy a întrebat:

Ce parere aveti despre bratarile prieteniei? Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| SmileFreedom a răspuns:

Sunt ca un lant care te leaga de prietena ta cea mai buna.Sunt cele mai bune obiecte pentru a arata prietenei tale cat inseamna pentru tine.Eu i-am dat o bratara ca a mea unei prietene si o poarta dupa 10 ani dupa ce i-am dat-o chiar daca s-a mai stricat.Si nici o data cand ne-am certat nu si-a dat-o jos.Dovada ca ii pasa de mine. Sper ca si tu sa ii dai celei mai bune prietene.

5 răspunsuri:
| ZuzZzulina a răspuns:

Simbolizeaza prietenia stransa dintre doua persoane, faptul ca se inteleg bine, se apreciaza, se respecta si se " iubesc ". happy Eu am facut niste bratari si prietena mea a inceput sa planga...( de emotii )

| bunny_6472 a răspuns:

Este un lucru du pa parerea mea frumos deoarece este un simbol care reprezinta prietenia foarte puternica dintre doua persoane.

| anky13 a răspuns:

Pai parerea mea este ca sunt niste bratari simbolice pe care le dai unei prietene foarte apropiate in semn de prietenie puternica apropiatabig grin

| Razvan_8261 a răspuns:

Parerea mea despre acele bratari este 1 foarte buna.Ele arat ca cei doi parteneri sunt fideli unul altuia. fundita?happy

| jusify a răspuns:

Bratarile prieteniei sunt cele mai frumoase obiecte care semnifica dragostea sau prietenia dinte tine si persoana iubita sau indragita