| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cizmele peste genunchi, cum sunt cele de mai jos?
http://shopping-with-style.blogspot.ro/......hi-cu.html

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Neah,nu-mi plac.

| TequilaG a răspuns:

Imi plac foarte mult.

| Serree a răspuns:

Perechea asta nu prea sunt reusite. In general cizmele peste genunchii sunt frumoase, dar nu astea.

| GeorgianaAlinaaaa a răspuns:

Hei,dupa parerea mea cizmele peste genunchi sunt dragute si sexy puppy dog eyes. Dar astea sunt nereusite, poate daca aveau un alt tip de piele, poate unul mai atragator din punct de vedere estetic. Imi plac botul acestor cizme, insa nu-mi place cum se aseaza pielea de la gleza in sus. sad
Asta e parerea mea... Funda?; o3
Bye ♥