| gabitsssu a întrebat:

Ce parere aveti de cizmele astea? Si-a luat cineva? http://www.ceimaifrumosipantofi.ro/cumpara/cizme-navygol d-7729163

Răspuns Câştigător
| Astamica123 a răspuns:

Sunt super dragute, dar acum vine iarna si crede-ma aceste ghetute superbe nu rezista pe frigul ce o sa vina... Oricum sunt superbe, daca tie iti plac ai putea sa ti le iei. Funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dragute par. Din pacate ele par sa fie mai mult de sezonul toamna si primavara decat iarna si vara. Nu iti vor tine cald pe gerul acesta.

Dar in schimb, sunt superbe!