| Personna a întrebat:

Ce parere aveti despre inelele barbatesti (in afara de ghiuluri)? Sunt de parere ca sunt un accesoriu de bun gust, care merg atat la o tinuta eleganta, cat si la una casual (in functie de inel), desi nu am prea vazut. M-ar interesa unul din otel inoxidabil, cum ar fi acesta:
http://www.bespecial.ro/Bijuterii/Inele-Otel-inoxidabil- 8894-p.html
Ce parere aveti?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu ce parere ai de sutienele bralette?hee hee Adica cu ce te incalzeste daca vine cineva si iti zice ca-s faine si altcineva ca esti muiere daca porti inele ca barbat? Subiectiv : imi place mai mult cum se vede mana goala, dar daca e sa analizez in mod obiectiv arata bine incadrate la unele tinute iar cel ales de tine e foarte frumos. DAR laughing l-as vedea atarnat pe un lant la o tinuta casual.