| LidiutZza75 a întrebat:

ce parere aveti despre liceul UCECOM Spiru Haret Bucuresti? se merita? cu ce medie se intra...ce profile are si daca ati putea sa imi spuneti ...la orice profil orele sunt la fel?

Răspuns Câştigător
| 75414254 a răspuns:

Buna, eu sunt clasa a 10 in ucecom si pot sa iti spun ca nu se merita. eu termin anul asta si dupa ma mut. nu se intra cu medie se plateste 20 de mil pe an. sunt 2 profile coafor (acolo sunt eu ) si bucatar. liceul este ca orice liceu adica mergi la scoala 5 zile pe saptamana, uneori ai 5 ore, uneori 4, uneori 6 depinde de orar. 3 zile ai ore normale adica roaman, mate, istorie etc... si 2 zile ai practica 6 ore doar dimineata indiferent ce clasa esti. sincer nu prea se merita pentru ca dai ogramada de bani pe o practica la care nu inveti nimic special am stat 2 ani si nu se merita, colectivul este groaznic, vin aproape numai fitosi... sper ca te-am ajutat. funda? :*

1 răspuns:
| Miss009 a răspuns:

CAUTA PE NET pe site-ul or si vei gasi. Despre programul orelor nu pot sa te ajut! Scuze!