| clausialin a întrebat:

ce parere aveti despre pastilele Super Slim? Lea incercat cineva?

Răspuns Câştigător
| Sunshineee a răspuns:

Buna, Super Slimurile pot provoca dependenta pentru ca au ca si component Amfetamina care este un drog foarte tare, dupa timp de folosire o sa ajungi sa ai probleme cu inima si circulatia sangelui. Daca incepi acest tratament, o sa te ingrasi mai rau daca te vei opri, iar daca nu o vei face vei ajunge ca peste ani sa ai probleme cu sanatatea ( stare de lesin oricand, greata, probleme cu respiratia etc. ) Super slimurile sunt unele din cele mai tari pastile de slabit. nu te sfatuiesc sa iei pastile nici de alt fel. Daca vrei sa slabesti nu iti pune sanatatea in pericol! Nu e vorba sa nu mai mananci deloc, dar sa eviti mancarea nesanatoasa cum ar fi fast foodul. Mananca mute fructe si fa exercitii seara inainte de culcare si daca ai vointa poti sa faci si dimineatatongue de tine depinde. Aaa, apropo. Starile de rau apar si dupa primele pastile!
Mult succes :*

2 răspunsuri:
| swgirl a răspuns:

Fara pastile! mai rau iti faci, si ti-o spun din proprie experienta.sa inteleg ca vrei sa slabesti, practica sport si mai usor cu mancarea, nu o sa poti llua mereu pastile, si o sa pui la lor, e pacat.

| NoNameexd a răspuns:

Nu mai lua pastile,vorba lui Swgirl -Mai rău îți faci,da este adevarat ca te ajuta putin, dar contin foarte multe chimicale daunatoare asa ca mai bine mergi la sală, alergi pe afara sau mananci multe salate, e mult mai sanatos. happy