| grosudana a întrebat:

ce pareri aveti despre rimelul albastru?

6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Am si eu dar fiind bruneta, nu-mi place cum arata. Nu arata rau dar mi se pare ca nu e natural. Chiar deloc. Probabil pe tine, daca esti fata din poza si esti blonda, va arata bine. De fapt chiar ar trebui sa arate bine [ la blonde le sta bine imbracate in albastru, machiate cu nuante de albastru]. Si totusi, nu trebuie sa te dai cu el oriunde. Acum, vara e ok. Cand mergi pe plaja la plimbare thinking in club nu stiu. poate o arata bizar laughing

| Roxett a răspuns:

Daca stii unde "sa-l porti" mie mi se pare dragut, dar sa nu faci abuz laughing

| Battery a răspuns:

Aiurea, sincer. Si eu mi-am cumparat unul dar mi se pare ca arat vulgar cu ellaughing

| ignore a răspuns:

E super tare:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un pic strigator, daca-l folosesti in cantitati moderatelaughing si mai rarut nu e asa rau!

| deea_3643 a răspuns:

E dragutlove struck poate combinat cu un fard de pleoape roz love struck arata bestiallove struck