| abcd13566 a întrebat:

Ce protectie termica pentru par imi recomandati? (nu vreau sa coste mai mult de 25 de lei si vreau sa pot sa folosesc produsul pe par atunci cand este uscat, nu dupa ce il spal, cand e umed).

Răspuns Câştigător
| pynnk a răspuns:

Eu am de la kallos este in jur de 15 lei si este foarte bun.se da pe parul uscat, ti-l recomand :*

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti recomand spray-ul pentru protectie termica de la pantene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici,
http://www.envy.ro/......rmica.html
Te pup!

| Uza a răspuns:

Buna!
Faci foarte bine ca folosesti un produs pentru protectie termina.
Eu iti recomand spray-ul termoprotector de la avon, sincer e chiar bun si costa pana in 20 de lei, doar ca trebuie sa il folosesti pe par umed.
Nu stiu daca mai apare in brosurile de la avon dar mi-am cumparat un balsam termoprotector si pot spune ca m-a dat pe spate cat de bun e, dar pacat ca l-au scos din brosurisad chiar era un produs bun si pretul pana in 20 de lei dar si acesta se aplica pe par umed.
Da o fuga prin supermarket si acolo ai o multime de firme, spray-uri termoprotectoare.
Sa nu renunti niciodata la termoprotectie cand folosesti placa pentru indreptat parul, nu doar ca il protejeaza dar ajuta la indreptarea lui si ii da stralucire si un miros foarte frumos.