| MaryLaury a întrebat:

Inainte de indreptarea parului folosesc sprei de protectie termica pe par umed si las sa se usuce apoi il indrept sau cand e uscat pulverizez pe tot parul si il indrept sau pulverizez pe fiecare suvita pe care urmeaza s-o indrept?

Răspuns Câştigător
| Anastasiu_Isabela_1986 a răspuns:

Dacă folosești produse de păr cu înveliș ceramic, nu mai ai nevoie de nicio soluție. Uite mai multe info?: http://diybazaar.ro/......a-parului/

1 răspuns:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Trebuie sa fie parul uscat, dupa pulverizezi spray'u dupa ti-l indrepti cu placa