| Ingognito a întrebat:

Buna, ce recomandati pentrul parul foarte uscat?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Prntre cele 395, 000 rezultate pe care ni le dă gugăl, vezi aici ce zice:

https://www.procosmetic.ro/......teristici/

| mataestefrumoasa a răspuns:

Masca de hidratat logic

| blablablab a răspuns:

Uleiul de cocos a facut minuni pentru mine. Si eu am parul de fel uscat la varfuri, pocneste cand il luam intre degete si il strangeam, adica in trecut, acum folosesc cocosul macar odata pe saptamana sau cand vin de la munca jumate de ora pana mananc sau ce mai fac mai pe scurt pana ma bag sa ma spal si tot e ok deci nu i neaparat sa l tii ore