| Aceeasieu a întrebat:

Buna :* ce sa` i cumpar unui baiat la majorat? Preciez, k suntem prieteni buni. chiar putin mai mult de atat whistling

4 răspunsuri:
| DeN1 a răspuns:

Un tricou cu ceva scris pe el...ti-as da exeple da` nu prea gandesc la ora asta happy. sau o pereche de blugi albastri

| Aceeasieu explică:

Blugi, nu
straight face

| idcatalin a răspuns:

Uite aici (http://topcadouri.ro/cadouri-pentru-el.php) o pagina plina de cadouri si idei de cadouri pentru barbati. Eu i-as cumpara un parfum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cravata si scrii tu la misto pe ea "te iubesc" iar el intelege ce vrea laughing