| Alecu_Ioana-Maria_2000 a întrebat:

Obiceiuri intre cei mai buni prieteni(fata si baiat)?

3 răspunsuri:
| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Nu cred ca se poate asa ceva..sau cel putin eu nu pot.

| Randomuser2000 a răspuns:

Foarte intalnita este muscarea de degete, asta arata prietenia adevarata, sau daruirea unui cadou simbolic, ca o lama fina

| Savasca_Ionel_1993 a răspuns:

Ei bine.
Obiceiurile pe care le practică cei mai buni prieteni (fată și băiat) pot fii similare ca între iubit-iubită.
1.Își aranjează părul: prin ''își aranjează părul'' mă refer la, o fată prostuță care face șuvițe aiurite celui mai bun prieten și el la fel.
2.Se machiază: Chiar dacă nu știai, mulți băieți nu suportă fardurile, creioanele de ochi sau alte cosmetice pentru machiat, dar chiar și dacă nu le suportă, ei adoră când îi machiază o fată (find cea mai bună prietenă) deoarece îi relaxează foarte mult.
3.Se joaca (nu mă refer că se joacă cu mașinuțele sau cu păpușile). Joaca asta, este atunci când el îi fură ceva și ea fuge după el. (a fost doar un exemplu)
4.Se înjură în cel mai urât mod posibil, dar tot rămân uniți.
5.Se sfătuiesc prietenește. (sfaturi, probleme, etc)
6.Își dezvăluie anumite secrete pe care nimeni nu le mai știe.
7.Se ajută
8.Se ceartă

Dar toate acestea până când unul cedează și se îndrăgostește.