| DinaraStakhovska a întrebat:

Ce sampoane mia`ti recomanda pentru cresterea mai rapida a parului?

Răspuns Câştigător
| Simonaaaaa a răspuns:

Nivea long repair sau sampon de urzica il gasesti la farmaciewinking

6 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Un sampon bun este Alpecin cu cafeina, il gasesti in farmacii la pretul de 25 de lei.

| wertori a răspuns:

Sa stii ca indiferent de ce sampon iti cumperi nu o sa iti creaca parul repede prin actiunea lui. Samponul poate doar sa ti-l faca mai matasos, eventual. Sunt bune capsulele aminexil pro( ele sunt create pentru ca sa nu iti cada parul, dar sunt ff bune si pentru cresterea lui). Adevarul e ca sunt scumpe dar intr-adevar vezi rezultate, chiar dupa 2 saptamani.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Uita`te la raspunsul lui NOname de la intrebarea http://www.TPU.ro/......neva-un_1/
Este un raspuns destul de folositor.

| georgiana999 a răspuns:

Eu folosesc si este foarte bun samponul de la NIVEA Long Repayr ( iti creste parul mai repede. dar e si moale, si stralucitor ) :X

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Eu folosesc Samponul Wash&Go, Head& Shoulders,, garnier fructis, Uite intra aici si vei gasi o gramada de samponuri de calitate si nu foarte scumpe www.kleral.ro.Funda?

| DorothyAnn a răspuns:

Syoss, e 20 lei!