| gingergirl1 a întrebat:

Heey TPU! Exista sampoane pentru cresterea mai rapida a parului? Daca da cum se numesc si de unde le pot cumpara? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Da exista sampoane sau masti pentru cresterea firului de par. Nu stiu exact cum se numesc, insa poti intreba linistita la farmacie.
Mai poti incerca anumite pastile pe care le dizolvi in sampon, tot pentru cresterea parului.
Intreaba la farmacie.

Take care!

4 răspunsuri:
| Furny a răspuns:

Incearca nivea

| LyviaDb a răspuns:

Buna! Sampon pentru cresterea parului eu nu folosesc, in schimb mi-am cumparat un tonic capilar de la Dacia Plant, se gaseste la magazinele Plafar happy se da numai la radacina, de vreo 2-3 ori pe saptamana. Este pentru regenerarea firului de par, din mai multe plante, printre care si tinctura de ardei iute, am auzit ca tinctura asta in combinatie cu alte plante are efect happy Se numeste pur si simplu "Tonic capilar" si este de la Dacia Plant. Pana acum am folosit de doua ori, am inceput de saptamana trecuta. O sa continui si sper sa dea rezultate. Eu una, ti-as recomanda tonicul acesta capilar, avand in vedere ca este din plante si nu iti afecteaza cu nimic firul de parwinking

| speedboy86 a răspuns:

Incearca cu petrol.Sau sunt ceva sampoane cu petrol la farmacie.