| Milly88 a întrebat:

Ce stiti despre brandurile Sabio si Avene, ati folosit produse de la ei? M-ar interesa o apa micelara sau un tonic. Sau ce apa micelara sau tonic ati folosit si ati fost multumite?
Exclus Garnier, Nivea, Bioderma...nu ma inteleg deloc cu ele.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut! Pacat ca nu te intelegi cu Bioderma(Sensibio H2O).Mi se pare cea mai buna apa micelara ever.Am avut Avene apa micelara.Este buna.Parca o treapta mai sus decat cele de la Nivea si Garnier.
Tonic nu prea folosesc. Ultimul incercat a fost din gama Oriflame Optimals Age Revive(rosu), dar l-am folosit impreuna cu toata gama.Cel mai bine iei un tonic din aceeasi gama cu apa micelara ca sa aiba vreun efect.