| D3nisa_4160 a întrebat:

Ce telefon imi sugerati intre nokia 5228 si samsung 5230?

Răspuns Câştigător
| DiannaDia a răspuns:

Eu ti-as sugera sa alegi Samsung 5230! dar si Nokia 5228 e bun!big grin

10 răspunsuri:
| geoanarandi a răspuns:

Samsung 5230 pentru ca are camera de 3, 15 MP, iar Nokia are camera decat de 2 MP
http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-samsung-5230.html

http://www.nokia.ro/produse/cautare-si-comparare/nokia-5228

| adriangabor92 a răspuns:

Nokia 5228

| lemmon a răspuns:

Nokia 5228,, parerea meahappy

| Atelocin a răspuns:

Nokia 5528

| lynes a răspuns:

Eu una as alege Nokia 5228.Este mult mai rezistent are un coleg.

| UniQue_1752 a răspuns:

Nokia... am avut si eu un Samsung5230 Pink si mi s`a stricat touchscreen`ul...broken heart

| CapitanuSemafor a răspuns:

Nokia desigur, poti sa iti iei un Samsung dar o sa regreti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 5228 clar. Nu mi se pare asa un mare dezavantaj camera si cred ca si la 2 mpx face poze destul de bune tongue Nu fa greseala sa-ti iei Samsung-ul crede-ma! Iti recomand Nokia 5228 din tot sufletul. Samsung-ul este plictisitor, are tot meniul clasic, nu are jocuri, putine teme, sonerii si o gramada de dezavantaje etc. sunt dezamagit, degeaba se face atata reclama la el... Sper sa fi satisfacuta de Nokia! :*

| Diaaa_3539 a răspuns:

Nokia happy Tine mai mult bateria tongue

| andryandry a răspuns:

Buna...eu iti recomand Nokia findca am si e f bun