| BeSmart17 a întrebat:

Ceva firme de moda sigure din cluj-napoca pentru copii cam de 12 ani...dar va rog sa nu fie cautate pe internet..ci din experienta daca se poate

1 răspuns:
| cookiejar a răspuns:

Toate sunt o porcarie, recruteaza copii indiferent de aspectul fizic, va pune sa platiti pentru sedintele de inceput, apoi ioc contract. Din experienta mea, nu am auzit de nicio firma de modelling pertinenta, sunt ca universitatile private, niste SRL-uri infiintate datorita cererii pietei, care nu iti ofera niste oportunitati dupa.