| aannoonniimm098 a întrebat:

Buna, chiar au efect exercitiile pentru buze si yoga pentru fata (sa slabesc la fata/lifting facial ), iar pentru puncte negre si pori dilatati ce remedii sunt?
Cresterea rapida a sprancenelor (in afara de ulei de ricin )?
Tratamente pentru par si fata facute acasa?

2 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Eu am incercat masca cu gelatina pentru puncte negre.

| Michaeel a răspuns:

Dacă vrei lifting facial și buze mari atunci nu yoga e calea, mergi sa faci operații estetice. Pentru puncte negre numai un doctor sau un dermatolog te poate ajuta sa scapi de ele, îți oferă un tratament. Când vrei sa îți crească sprâncenele trebuie sa nu te mai pensezi pentru 6+ luni, depinde de fiecare.