| r0xaa a întrebat:

cine a folosit avene cleanance? am azuit ca este bun si dispar cosurile? cine a incercat sa imi zica ce parere are:* funda:*

Răspuns Câştigător
| Andreea_3984 a răspuns:

Este bun daca ai tenul de gen` "mixt". eu am folosit si e bun. dar totodata nu este bun pentru ca trebuie sa folosesti tot timpul :] altfel cosurile apar din nou sad

3 răspunsuri:
| r0xaa explică:

Gelul de curatire ma refer:*

| r0xaa explică:

Auzit*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este bun. Acum depinde si ce fel de ten ai. Pentru ten gras nu este bun sigur, eu l-am folosit si mai tare rau a facut. Incearca ceva din gama Clearskin, eventual o masca. La mine au trecut datorita eiwinking