| 123456789eooo a întrebat:

fetelor, ati folosit avene cleanance gel de curatare? daca da, ce parere aveti despre el? este bun pentru ten gras predispus la acnee? ce pret are si de unde il pot cumpara (in afara de site-uri)
dau funda raspunsului cel mai complethappy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește o mască pe bază de acid salicilic și un tonic.
Nu uita, demachierea se face în fiecare seară chiar dacă peste zi nu ai fost machiată.
Pa, pa.

| 123456789eooo explică (pentru Legiuitoarea):

Mersi d sfat...doar ca intrebarea mea a fost alta
!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru 123456789eooo):

Bună.
Nu am fost mulțumită de gama menționată de tine!
Pa, pa.

| 123456789eooo explică (pentru Legiuitoarea):

Aha.oricum nu ma refeream la toata gama ma refeream doar la acel gel de curatare pentru ten gras cu tendinte acneicehappy