| wonderwoman123 a întrebat:

Cine a incercat brandul Makeup Revolution? Sunt ok produsele?
As fi interesata de paleta aia aurie Brave nu stiu cum, si un highlighter Vivid.
Desi eu sunt blocata mai mult pe high end, ma face curioasa cateodata produsele drugstore. Am produse drugstore si bune dar am si dezamagiri.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt destul de proaste. Incearca altceva. Am o paleta de farduri de ploape si una de blush : fardurile ca pigment sunt asa si asa, dar se duc destul de repede (chiar si cu baza) iar blushurile mi se pare ca nu arata deloc natural si se sterg repede.
Nu recomand.

| alina2k18 a răspuns:

Am o paleta de blushuri dar sunt de fapt iluminatoare laughing
Mi se par okay pretul pe care il au.
Doar atat am de la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Eu am avut cumparat un corector si am fost foarte multumita, dar de produsele pe care vrei tu sa le achiziționezi nu stiu...

| ARoxana a răspuns:

Pentru uz personal sunt foarte ok produsele. Paleta are farduri destul de pigmentate, puțin prăfoase, dar bune. Raportul calitate-preț e super. Dacă folosești o bază de pleoape rezistă o întreagă zi.