| karinabitte a întrebat:

Sunt interesata de produsele MUA,am vazut multe pareri bune cu privire la multe dintre produse, am auzit si ca in unele perioade sunt promotii.As vrea sa stiu cand sunt promotiile (am inteles ca ar fi in mai multe luni) si care este parerea voastra despre aceste produse.

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Ca la oricare alta firma, au si produse bune, dar si mai putin bune. La pret am vazut ca sunt cam la fel cu cele de la ELF. Nu am incercat produse de-ale lor pana acum, dar iti pot spune de prin auzite. Fetele sunt multumite de fardurile sidefate din paletute, cele mate fiind mai dificile putin. Stiu ca paleta Undressed era o copie Naked, iar diferenta de pret e imensa. Despre fonduri de ten, am auzit ca unele sunt foarte ok, unele nu, dar depinde si de tipul de ten. Despre blush-uri am auzit pareri bune, de asemenea... cat despre promotii, nu cred ca iti poate spune cineva cu exactitate, ar trebui sa stai sa le urmaresti site-ul, dar totusi cred ca promotii au de black friday