| XDarkAngel a întrebat:

cine credeti ca va castiga Next Top Model By Catalin Botezatu 2? Mie imi pare rau ca o iesit Karinsad, poate nu arata cel mai bine, dar machiata arata superb si avea o privire angelicalove struck, plus ca era mai cu cap cel putin ca Sandra si putin ca Iuliana. Inca de la inceput ma gandeam ca ultimele trei ramase vor fi Laura, Iuliana si Karin. Dar in modul asta cred ca Iuliana v-a castiga, desii Laura e mai buna, dar e putin cam mica. Sandra e draguta, dar e prea plinuta si imatura, ca o papusa barbie prea machiata. Oricum am auzit ca motivul pentru care n-o eliminat-o Catalin e pentru ca era model dinainte la agentia MRA si o cunostea si foarte bine pe Madalina (oricum e doar un zvon). Oricum, asta e opinia mea. Voi ce parere aveti?

15 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Nu stiu ce sa cred.dar eu zic ca Sandra are pile. face si reclame la aparatu ala de cafea si milka crispy. Da, e adevarat ca ea facea deha parte din MRA models.
Eu sper la fel ca aproape toate fetele care urmaresc aceasta emisiune ca Laura sa castige; x; x
Are poze chiar bune si are tot timpu din lume sa promoveze.

| anutza a răspuns:

Eu tot pe Laura mizez happy

| Fllorentina a răspuns:

Eu cred ca in finala va ramane Iuliana si Laura.
Si cum ai spus si tu premiul il merita din plin Laura dar Cartalin ii va da premiul Iulianei oh go on
Desi Laura are 14 ani mi se pare de 100 de ori mai matura decat Iuliana. Adica ea niciodata nu a intrat in conflicte! Nu s-a certat cu nimeni si gandea matur pentru varsta ei, pe cand Iuliana se certa cu oricine si cu fete mai mici ca ea, care normal ca nu se pot abtine, dar ea daca era fata desteapta nu le baga in seama!

Ma rog, eu vreau sa castige LAURA love struck

| Parisblue a răspuns:

Da,sunt de acord cu tine in privinta lui karin,eu cu ea tineam,statea in banca ei, si isi facea treaba.Dar iata ca a pastrat o pe iuliana.(nu mai zic nimic de eastraight face). care a gresit de n ori, si a iertat o mereu.Sandra,nu are nici gand fata de model, e grasuta, si cam "pitipoan*ca"serios acum.Si sigur castiga laura,e o asemanare mare intre ea si ema care a castigat sezonu trecut, nu e nici laura cine stie ce frumusete(la fata).dar aranjata face niste poze super misto, si chiar daca are 14 ani, are toata viata la dispozitie!happy.

| qtheodora a răspuns:

LA Next Top Model 1.CAtalin a spus ca o cariera de modeling se incepe pe la varsta de 14-15 ani...asa cum e Laura.In sezonul trecut Emma a castigat pentru ca a fost cea mai tanara si viata de model se incepe de tanar.Eu cred ca Laura o sa cstigelove struck.este foarte matura pentru varsta ei, ceea ce este bine, si are niste poze superbe!
Laura merita sa castige.

| Anestezia a răspuns:

Da , sunt de complet acord cu tine !

Toți spun că Laura e mică , și ca nu va reuși! Dar,
fraților , se vede că e cea mai bună ! Chiar dacă
Laura va fii eliminată in următoarele 3 episoade,
cu siguranță va avea foarte mult succes în cariera
de model!

! Have a nice day!

| LaraDot a răspuns:

Eu cred ca Laura, dar iti spun sigur 100% ca Iuliana va ramane pana in finala deoarece am vazut-o la Cronica Carcotasilor. Si mie imi pare rau de Karin, dar cred ca va castiga Laura deoarece nu prea contaza varsta daca ai vazut primul seon in care a castigat Emma, dar infine, eu, cel puti, asa sper big grin.

| rokssy a răspuns:

Eu credc ca laura desi e mica

| JulieWoof a răspuns:

Va castiga Laura la fel cum a castigat si Emma pentru ca ele sunt mici si au o cariera in fata lunga.

| mona01 a răspuns:

Cred ca va castiga Iuliana fiindca arata destul de bine si e f. draguta.Laura nu cred ca va castiga pentru ca e cam urata. Funda te rog?

| BeetweenUs a răspuns:

Laura castiga 100% happy

| JustACuriosPerson a răspuns:

Buna! Eu in sezonul 1 am presimtit ca era Emma.Dar acum, in sezonul 2, cred ca va casti ga Laura chiar daca e mica.E mica,dar fata de cele mai mari, ea poate semna contracte de cativa ani, si pe langa asta poate fi modelata, sa mai lucreza.Ca si celelalte si Laura are defecte cum e ca este in crestere si trebuie sa manance.Iar Iuliana nu cred, nu poate, daca cumva va mai rade in poze, cum face de obicei.Sandra e prea plina si ii plac cornuletele si daca nu sa va opri sigur va iesi...

Laura e cea mai buna.Eu zic ca ea.

| thekida14 a răspuns:

Lura pentru ca are 15 sau 14 ani si are o cariera lunga de acum in nainte. sandra e prea mica si iuliana prea urata happy [parerea mea] [iuliana are dinti de cal on the phone

| MariaMrr a răspuns:

Karin era o papusa si-o printesa si nemachiata, ciufulita etc. tot e frumoasa foc.Pacat ca a iesit, n-o sufar pe vaca aia de Sandra, are fata de mumie si e prea increzuta. Dupa mine cred ca va castiga Iuliana.

| sharplexa a răspuns:

Dupa parerea mea, Laura... La fel ca in sezonul trecut, era clar faptul ca Emma va castiga, dar totusi si Madalina facea poze bunicele. Oricum, Laura este foarte tanara si frumoasa. are toata cariera in fata...