| Lady's_Outlet_1985 a întrebat:

Buna,cine îmi poate recomanda și mie un salon bun în București, pentru construcție unghii? Am încercat diverse saloane, însă nu am găsit niciunul de care sa fiu mulțumită! Mulțumesc anticipat

1 răspuns:
| evewts a răspuns:

Ai incercat Salon Dyona? Sunt doua...cel din Militari este specializat si pe unghii, insa celălalt nu stiu sigur daca are asa ceva! Personal sunt multumita, adica acolo ma si tund, si ma duc si pentru a-mi pune unghii