| 10011993 a întrebat:

cine imi spune si mie daca se mai poarta bretonul in sezonul acesta?:*

Răspuns Câştigător
| iulia_2102 a răspuns:

Eu zic ca indiferent de ce se poarta sau nu, daca tu te simti bine asa cum esti, cu sau fara breton, n-ai de ce sa iti schimb imaginea doar pentru ca anul acesta s-au schimbat tendintele. altfel am ajunge cu totii niste robotei fara originalitate si personalitate happy
personal, cred ca se poarta, daca se potriveste forma fetei tale. gaseste un breton care sa iti placa happy

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Da, se poarta. Un articol pentru alege ce tip de breton ti se potriveste http://www.divahair.ro/......miei_tale!

| gigiro a răspuns:

Da, se poarta, e in mare voga, taiat foarte drept si scurt! Culori inchise, tari.

| lol1232 a răspuns:

Daap se poarta si eu am breton bine ca nu pe toata fruntea dar am si este minunat sunt sigura ca iti va sta superb.:d

| Spiku a răspuns:

Se poartahee hee dar trebuie sa iti stea si frum