| igghi a întrebat:

Se poarta bretonul toamna asta?
e greu de intretinut?

2 răspunsuri:
| SoniaMihaela a răspuns:

Nu stiu daca se poarta neaparat toamna asta, dar cert e..ca daca ai fruntea ingusta, sa nu-ti faci pentru ca iti miceste fata.happy si pana la urma se poarta ce-ti sta bine happy si nu, nu e greu de intretinut, eu am breton si nu mi-e greu deloc sa-l aranjez happy sper ca ti-am fost de ajutor.

| ZozOoLiNa a răspuns:

De purtat inca se mai poarta de intretinut nu-i asa geu decat ca trebuie sa il intinzi mereu cu placa pentru a arata mereu bine