| micurutza2005 a întrebat:

cine stie raspunsul? cum se calca o camasa corect cu dunga pe maneca sau fara dunga? :

Răspuns Câştigător
| ruxi a răspuns:

Fara dunga! cum a spus si micurutza, camasile calcate cu dunga pe maneca poarta numai ospatarii!
si arata mai bine fara dungawinking parera meahappy

6 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Eu una nu mile calc de loc dar cred ca fara dunga dunga era la pantaloni

| bianca9422 a răspuns:

Cu dunga pentru dovada ca esti ingrijita

| MoonLight a răspuns:

Calcatul camasilor pe maneca cu dunga este unul care inspira eleganta:p

| micurutza2005 explică:

Dragilor camasa se calca fara dunga, nu inspira nici o eleganta MOONLIGHT ci inspira gandul la "ospatari"doar aia au camasile calcate asa, corect nu o calci cum vrei tu ci are o regula de codul bunelor maniere :fara dungahappy

| teodor10 a răspuns:

Nu cred ca este vreo regula in privinta asta. O calci cum vrei u, fara dunga parca totusi e mai bine.winking

| bogdan_7896 a răspuns:

Cu siguranta cu dunga, e mai cool