| denisa20 a întrebat:

Cred ca este a 10 intebare care incepe asa, dar de unde pot cumpara si eu online vestimentatii in genul :
http://www.youtube.com/watch?v=kd7PKQ7Z_g4&feature=chann el
mai ales vestutele acelea albe, negre si gri.Multumesc mult de tot!

1 răspuns:
| Messyhair a răspuns:

Site-uri online nu prea sunt de genul acesta, si daca sunt aduc marfa tocmai din strainatate iar unele nu trimit comenzi in Romania.

Asa ca incearca la urmatoarele magazine.Eu am vazut lucruri asemanatoare in aceste magazine.Ba vchiar am vrut sa-mi cumpar si vestuta gri.

Zara, Pull & Bear, Stradivarius, Bershka, Pimkie, Koton.
Astea sunt.

Check my blog : hhtp://messyhair00.blogspot.com