| dydybla a întrebat:

Buna, credeți că dacă sunt mai slăbuta, am 40 kg și 1, 60 pot avea forme? Adică mă refer mai mult la fese... daca fac exerciții pentru mușchii feselor credeți că s-ar vedea rezultate? Am fesele bombate dar nu foarte tare și aș vrea să știu voi ce credeți? Dau fundiță pentru cel mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu te agita, ești tânără, prinzi forme fără se vrei, mai încolo

| Freya1 a răspuns:

Trebuie sa te ingras sa ai macar 50 ca sa poti sa ai si forme...

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Consideri ca doar in felul acesta devii mai sanatoasa?

| Bogdan_Iana_1991 a răspuns:

Normal că da, faci fitness, mergi la sala happy mult noroc