| Farcas_Alina_1979 a întrebat:

credeti ca urmatoarea combinatie este buna?
Rochie alba,geaca din denim, ghete albastre.
Funda!

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Rochie albă? te măriti? mergi in club? pentru ce eveniment o porti?

| anamariarot a răspuns:

Depinde de materialul rochiei. Din punctul meu de vedere, culorile se potrivesc, dar trebuie sa se potriveasca si texturile materialelor

| Miss25JK a răspuns:

Rochie cu geaca din denim, hm hm, rochia ar trebui sa fie o piesa clasica, eleganta, denimul e mai mult sport. ghete cu toc daca porti rochie. mai degraba merge rochie cu un trenci sau palton.

| Justme111 a răspuns:

Dacă rochia nu e creion(pe corp), geaca e potrivita. Ghetele ar trebui să nu fie aşa elegante pentru a completa ținuta frumos şi corect. Sper că te-am ajutat!

| anapatrascu a răspuns:

Buna! Combinatia mi se pare destul de buna dar cred ca ar trebui sa inlocuiesti ghetele albastre cu niste gete negre sau albe. Sper ca ti-am fost de ajutor!
Funda.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anapatrascu):

Numai cerșii funda, aia se acordă numai daca raspunsul tau este folositor, altfel nu. Nu este frumos ceea ce faci, orice raspuns dai indiferent ca stii sau nu, funda, ai rabdare ca nu esti numai tu pe TPU, sunt multi.

| anapatrascu a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu nu cersesc NIMIC!

| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm a răspuns:

Ma pricep destul de bine, imi poti spune te rog pentru ce ocazie ai prefera aceasta tinuta? Fiindca as putea sa iti dau si alte idei accesibile in acest sens. happy

| Raicadorel a răspuns:

Da e bine

| Moonset a răspuns:

Da

| Bogdan_Olariu_1998 a răspuns:

Foarte buna, se aosorteaza perfect