| love0910 a întrebat:

cu ce as putea sa ma imbrac in prima zi de scoala tinand cont de faptul ca sunt putin plinuta. Va multumesc, mult! Sunt in clasa a 8a.

4 răspunsuri:
| roxanaandreea a răspuns:

Eu am sa-ti spun care va fi tinuta mea in prima zi de scoala: o camasa alba mai larga usor transparenta, fusta neagra conica (lunga pana deasupra genunchilor cam cu vreo 10 cm), sacoul de la uniforma (de culoare bleumarin foarte inchis) si pantofi cu toc negri simpli. Poate crezi ca e o idee buna tinuta mea si o adopti si tu. Oricum, succes cu aceasta alegere!

| Anonim1045 a răspuns:

O rochita vaporoasa si niste accesorii dragute, poate si o gecuta de blugi daca ploua...;)
http://sarahscoop.com/.......45-PM.png

| FallenAngel21 a răspuns:

Eu o sa ma imbrac intr-un tricou putin mai lung si in blugi mulat cu tenisii. Nu e nevoie de ceva prea sofisticat.

| Ellena_Monyka_1995 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine in niste colanti negrii, si o bluza mai larguta poate in colturi, si niste sandale sau balerini!