| love0910 a întrebat:

cu ce as putea sa ma imbrac in prima zi de scoala tinand cont de faptul ca sunt putin plinuta. Multumesc muult! :*

Răspuns Câştigător
| deliqventa13 a răspuns:

Pentru ca esti mai plinuta, iti recomand sa te imbraci cu negru.Blugi negri sau o fustita neagra cu o camasuta alba cred...

10 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Cu haine :O

| love0910 explică (pentru j1NNNx):

Da,.multumesc. esti un om genial! Mi.ai mai raspuns tot ca un bou/o vaca la alta intrebare

| j1NNNx a răspuns (pentru love0910):

"du iu spic inglis"? Tati eu nu te-am jignit. happy

| j1NNNx a răspuns (pentru love0910):

Si macar eu am mai multe raspunsuri decat intrebari. Nu ca tine rolling on the floor

| love0910 explică (pentru j1NNNx):

Decat raspunsuri tampite, mai bine deloc. Dar in fine. Pa. Succes!

| j1NNNx a răspuns (pentru love0910):

Graso rolling on the floor

| j1NNNx a răspuns (pentru love0910):

Macar am funde, tu nici nu ai vazut vreo una pana acu. Am ajutat multi oameni si am dat chiar raspunsul cel mai bun la multele. Tu ai 20 intrebari si 15 raspunsuri si vi sa faci gat rolling on the floor

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Iti craftezi tu ceva laughing

| alexutza02matza a răspuns:

Iti recomand niste pantaloni negri lungi, putin mulati, si o camasuta alba cu maneca 3 sferturi sau o bluzita draguta, alba sau colorata, putin larguta (astea se asaza pe piept lasandu-se in jos in valuri, si acoperindu-ti burtica). Eu asa m-as imbraca tinand cont ca am aceeasi problema ca tine!

| love0910 explică:

Sunt in clasa a 8a.