| Michy_1562 a întrebat:

cu ce culori mi-ar sta bine adica( sa ma machiez, sa ma imbrac) plielea mea e ca un fel de lapte cu cafea (nu-s tiganca) si sunt bruneta.

Răspuns Câştigător
| Rhia a răspuns:

Ca machiaj incearca rujurile si glossurile in nuante nude si roz pal, fardurile bej, mov (toate nuantele), maro, negru smokey pentru ocaziile speciale, iar in ceea ce priveste hainele poti purta orice (inclusiv culorile specificate la machiaj), desi turcoazul si movul lila te-ar pune cel mai bine in evidenta

6 răspunsuri:
| Heidii a răspuns:

Adica esti creola. La haine ti s-ar potrivi albul, culorile in contrast cu pielea ta sau culori pastelate(lila). Daca esti creola probabil ca ai ochii caprui deci ti-ar sta bine cu tonuri de bej, maro sau albastru metalic. Te pup! :*

| Dσℓℓу a răspuns:

Depinde ce cafea.ness, 3 in 1? cu mai mult lapte? cu mai putin?rolling on the floor

| JustSimple a răspuns:

Nerde oliv sau maro sters.

| alyalee a răspuns:

Absolut toate culorile, cu exceptia sa nu le folosesti abuziv(atentie la negru...are tendinta de a-ti evidentia mai tare culoarea pielii,in schimb este ideala pentru un machiaj de seara,unde-l poti folosii din plin cu o umbra de gri, bronz sau mov, dupa preferinta).In privinta celorlalte culori... fereste-te de cele electrice s-au stridente.Ai culoarea pe care si-o doresc toate etele.(Nu de aceea mergem toate la solar?)

| MadRaven a răspuns:

Sunt sigura ca ti s-ar potrivi machiazul specificat pe www.blogforgirlsa-andreeaangel99.blogspot.com scuze dar am uitat sa pun titlul e scris imediat sub articolul despre par (adica e ultimul articol)

| isa_1142 a răspuns:

Daca ai ochii caprui orice culoare...iar la haine thinking cu roz,galben, rosu, alb etc