| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma machiez, ce culori sa folosesc daca am fata rotunda, ochi caprui, sunt bruneta. ten deschis?

3 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Cu albastru, portocaliu, mov, verde si roz inchis.
Sper sa te ajute.Mult succes!

| Alessyaaa a răspuns:

Foloseste culori pale, adica roz, mov, albastru dar deschide. Oricum depinde in ce esti imbracata, nu uita, trebuie sa te asortezi.bye.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

FOLOSESTE culori inchise ca sa iti iasa ochii in evidenta si nu iti da cu prea mult fond de ten, iar culori foloseste culori de genul portocaliu, rosu aprins... raducu madalina