| alice_2534 a întrebat:

Buna cu ce pot asorta o rochie albastra inchisa lunga la fel ca asta dar foarte lunga http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:478&biw=1024&bih=629 funda+vot este o rochie foarte eleganta si o voi purta la o nunta mersi

Răspuns Câştigător
| Daiana_4041 a răspuns:

Pai merge cu:
1.o curea neagra la brau
2. o geanta de umar nu foarte mica
3.pantofi cu toc sau balerini
4. margele cu cercei asortati

2 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Cu un lănţişor din argint şi nişte balerini crem cred că ar merge destul de bine. Poţi să-i pui şi o curea groasă, neagră sau albastru închis în talie. Sper că îţi place ideea, dacă nu, scuze.