| Eusuntaici a întrebat:

Cu ce va spalati sireturile de la adidasi?thinking[Fundaaa]

Răspuns Câştigător
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună Emma.Se lasă într-o baie de apă cu detergent şi Ace Gentil sau Vanish circa 30 minute, apoi le clăteşti în aceeaşi apă după care scurgi apa şi le freci bine după ce-ţi umpli mâinile de săpun, apoi le clăteşti cu apă caldă. Sper să-ţi fi fost de folos.

5 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Le bag in masina de spalatbig grinfunda?

| pinkystyleツ a răspuns:

La masina de spalat cu dero.

| MisaPyon a răspuns:

Apa si sapun

| Ina17Floren a răspuns:

Eu le pun intr'un mic lighean adaug Vanish si dupa 20 de min le clatesc cu apa si sapun.:)
Uite aici un site in cre iti poti face sireturile in diferite modele :)
http://forum.eul.ro/cum-sa-iti-legi-sireturile-t-458.html
Funda :D?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le spal cu... cu gandul de a le face curate. De ce intrebi? Tu le speli cu indiferenta, sau cu sampon antimatreata?