| Iriiiii a întrebat:

cum as putea combina hainele pe timp de vara?

3 răspunsuri:
| Morena30 a răspuns:

Pai pantaloni foarte scurti cu tricouri sau maieuri largi si in picioare niste sandale romane ori slapiwinking. Alta varianta ar putea fi o rochie vaporoasa si colorata in care sa te simti comfortabil dar si sa ai un look mai trendyhappy. Culorile pe care le poti purta sunt cele vesele, intense precum : rozul, turcoazul, albastrul, verdele orice culoare in afara de maro crem si negru deoarece iti intristeaza aparitia. La rochie poti opta pentru imprimeurile florale care sunt in trend si vara astawinking O alta combinatie foarte cool sunt rochitele ori camasutele foarte largi vaporoase si scurte iar pe dedesubt pantaloni scurti din jeans :X
Toate aceste tinute le poti accesoriza diferit dar sa ai grija sa nu incarci tinuta.De exemoplu : multe bratari glamour sau cercelusi finuti si nice. In par iti poti pune un accesoriu dragut precum o fundita o clamita sau o bentitawinking

Cam asa ai putea sa te imbraci si cool si lejerwinkingSper ca ti-am fost de ajutor :*
O funda ceva?smugsmugbatting eyelashes

| smaranditza a răspuns:

In asa fel incat sa iti fie cat mai comod; musai sa tii cont de canicula!
ai nevoie de haine lejere, pe cat posibil din fibre naturale; stiu eu, pantaloni scurti sau 3/4, maiouri sau tricouri; pentru o seara romantica - o rochita spumoasa, in culori fff vii sau opusul-culori pastel si sandale asortate + o posetuta alba cu manerele ffff lungi, gen postas;

| albina a răspuns:

Combina culori tari si materiale diferite... doar e vara!