| Didi130898 a întrebat:

Buna :* cum as putea sa-mi fac parul?thinking asa de zi cu zi. totusi vreau ceva mai diferit. sunt tunsa bob dar a mai crescut cam pana la umeri happy. si nu prea are volum. Eu in fiecare zi il fac cu placa happy ca sa stea drept, nu stiu ce sa ii mai fac laughing ca sa stea drept, sa aiba si volum si sa stea aranjat happy. pe youtube nu prea am gasit ce vreau eu. daca ati gasit voi :* pls :* aratati :d am si breton drept happy. mersi:* funda love struck

1 răspuns:
| Simo18 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=HLpkBJT5v8E&feature=related incearca asta. mie mi se pare super tare :D