| Kasia a întrebat:

Cum ati fost imbracati/e de revelion? Descrieti cu detalii, eventual si poze. Funda cea mai frumoasa tinuta.:*

Răspuns Câştigător
| SORi16 a răspuns:

Am avut o tinuta speciala.O rochie lunga pana in pamant neagra si cu spatele gol si inpicioare botine crem

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cu o bluza lunguta albastra+esarfa ei si blugi.
Nu m-am imbracat extravagant intrucat am fost acasa la mine intr-o atmosfera restransa.
Tu cum te-ai imbracat?

| Kasia explică (pentru pwp):

O fusta de piele neagra scurta, un top peplum alb, pantofi cu toc negrii si o geanta mica neagra cu lant.

| pwp a răspuns (pentru Kasia):

Oooo...sofisticat big grin
Cu siguranta tu nu ai stat acasa big grin

| Kasia explică (pentru pwp):

Nu,dar n-a fost asa spectaculos.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Rochita scurta rosie cu o gecuta neagra curea tot neagra asortata la rochie si cizme negre cu putin rosu.
Ador rosu si na nu putea lipsi tocmai acum!

| BiuL a răspuns:

Mai curioasa tongue am avut o rochie aurie cu volan si un umar gol, botine negre cu toc inalt si un plic negru cu tinte, o bratata masiva aurii si cercei colorati. Ca in poza de la avatar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Eu am fost îmbrăcată în blugi închişi la culoare, un palton albastru care bătea spre turquoise mai mult, cizme negre cu toc destul de înalt şi o gentuţă neagră din piele lucioasă cu lanţ la ea.
La mulţi ani!
Te pup!

| Azazea a răspuns:

Http://cdnc.lystit.com/......_flex.jpeg dar fara bata neagra

http://cdn11.my-wardrobe.com/images/products/1/2/128552/m1_128552.jpg mai inchisi la culoare putin

http://www.lettermanjacketscheap.com/......20Pink.jpg in log de dungile galbene, roz

http://azure.sarenza.net/......247_09.jpg 201007061509 dar sireturi albe, nu imi placeau cu oranj :D
maieul bagat in pantaloni, si cam atat:D ah si vreo 3 bratari negre cu tinte:D si atat atat:D

| Chronicles a răspuns:

Bună.
Eu am fost îmbrăcată în blugi închişi la culoare, un palton gri, o eşarfă neagră cu gri în carouri, un fel de şapcă/căciula gri, un fel bocanci cu blană şi o gentuţă neagră din piele lucioasă cu lanţ la ea. Pe dedesubt am avut o bluza neagră, iar peste o rochiţă gri cu mânecă scurtă şi în dungi albe, o brăţară şi un lănţic din argint.
La mulţi ani!

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Am avut o rochita roz, scurta, o pereche de cizme lungi negre, un sacou scurt negru pe deasupra!

| ana305 a răspuns:

Buna eu am fost imbracata intr-o rochie alb cu vrde si strampi asortati un bolerou alb o geanta neagra...cam atat... pup!