| FataCuDouaFete a întrebat:

cum credeti ca m-as putea imbraca in prima zi de scoala, tinand cont ca am 1, 55; fata ovala si parul lung? Multumesc.Astept raspunsuri.Va pup!

4 răspunsuri:
| BiancaDenisa a răspuns:

Buna! Pai depinde de vreme. Daca este cald ai putea sa iti iei o rochita draguta cu o pereche de balerini sau sandale niste accsorii potrivite si parul prin in coada.Sau daca este mai racoare iti poti lua nelipsitii blugi o camasa colorata(totusi e prima zi de scoala si trebuie sa fii mai decenta) si un sfeter sau o geaca de blugi, daca nu ai o geaca de blugi sau sfeter sigur ai ceva mai frumos cu maneca lunga ca sa iei peste...si la aceasta tinuta iti poti lua balerini sau daca esti mai mare pantofi cu toc si parul desfacut si partea din fata putin prinsa cu o clamita.SUCCES! Numai bine si note frumoase sa ai anul acesta! Te pup kiss

| Ghost a răspuns:

In costum de baie

| B0rnC0nfuseed a răspuns:

Pai poti sa-ti iei bkugi cu o camasa alba prinsa la mijloc cu o curea, tenesi siparul cu o codita impletita intr-o parte

| Star98 a răspuns:

Buna! ai putea sa te imbraci in niste blugi taiati deschisi, intr-o fusta deasupra genunchiului(nu sub genunchi pentru ca vei arata pitika)la blugi poti sa-ti pui un tricou (orice culoare in afara de negru) si o vesta neagra sau una de blugi sau o camasuta subtire si lunga cu maneci 3sferturi la fusta si niste sandalute trendy la ambele tinute. La tricou ar merge bine sa-ti faci o coada impletita larg intr-o parte. Succes!