| IngerCazator a întrebat:

Cum credeti care gama de produse cosmetice sunt mai bune... Avon sau Oriflame.
Vreau muuuulte raspunsuriwinking

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De la Avon imi plac anumite parfumuri iar de la Oriflame balsamul de buze...in rest nimic nu m a multumit, deci nu pot sa zic care ar fi mai bun

| GabrielaIoana a răspuns:

Votez pentru Oriflame.La avon sunt scumpe si numai numele de ele pentru ca majoritatea nu sunt bune de nimic.

| neutrino a răspuns:

Este o mare greseala sa pui problema asa cam o pui tu. Produsele cosmetice sunt ca si un medicament, fiecare persoana are nevoie de un anumit tratament cosmetic, recomandat de un specialist neutru.

| JustSmileK a răspuns:

Sincer de produsele Avon am fost cam dezamagita de multe ori. Si acum am un fond de ten intreg pe care am mai dat si 40 lei si nu-i bun de nimic.

La fel am patit si cu o crema de par si o perie.

Parfumurile in schimb sunt cat de cat ok.

| luniii a răspuns:

Nu as alege nici Avon nici Oriflame.Eu imi cumpar produse cosmetice de la :Nyx, Sleek, Elf, Essence si Yves Rocher. Mie personal imi plac mult si sunt multumita de ele.

| Nutzuu a răspuns:

Oriflame!

| MissPinkPurple a răspuns:

Unele produse sunt bune de la avon altele de la oriflame

| Maddaaaaaa a răspuns:

Cele mai bune produse sunt cele de la oriflame, parerea mea.

| 123jojo123 a răspuns:

Avon.O data mia-am luat niste produse de la oriflane si erau expirate dar in general sunt si produsele de la oriflame cat de cat bune...

| CrissVlad13 a răspuns:

Avon