| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din Constanța si vreau sa imi cumpar produse de la Avon doar ca eu nu cunosc pe nimeni care sa aiba catalog din acela. Am fost acum ceva timp la un magazin de cosmetice si pe fereastra scria ceva cu Avon e langa Oriflame sau ceva de genu(acel magazin avea foarte multe produse de la Oriflame si probabil vanzatoarea aceea avea catalog) voi ce credeți? Cum imi pot da si eu comanda si cum trebuie sa procedez?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Sigur poti comanda ceva de la Avon in acel magazin si mai mult ca sigur ca au si catalog. Daca nu merge asa, da comanda pe site.

| ancaval a răspuns:

Ai încercat să intri pe pagina lor? Posibil să poți comanda de acolo.

| Chris0203 a răspuns:

Bună, te-ar interesa Oriflame?
https://ro.oriflame.com/......consultant