| barbie_7363 a întrebat:

Cum fac un sims mai tanar, de exemplu daca este adult sa il fac adolescent,(este vorba despre jocul sims 3)?

Răspuns Câştigător
| Ioana_9332 a răspuns:

E simplu.activeaza cheatul "testingcheatsenabled true"
apoi tine shift apasat si dai click pe sims-ul tau si o sa-ti apara o optiune prin care il poti edita: ceva de genu' Edit in Create A Sims, nu mai stiu exact...o a patra optiune, anyway. si te duce inapoi in Create A Sims, locul unde iti creezi personajele.de acolo te descurci. nu stiu insa daca optiunea este valabila pentru sims-ul de baza, caci eu am avut instalat si generations. eh. sper ca te ajuta.succes

1 răspuns: