| Dobrogea a întrebat:

Bună!
Cum găsesc un fotograf în Cluj?
Și vreau și în studio sa fac poze că afară e nașpa vremea. Vreau să fac pentru mine o ședință foto și cu mai multe ținute. E foarte important.
Deci voi cum procedați?
Sunt grupuri pe Facebook unde pot întreba?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti recomand studioul foto "Foto Studio" de pe strada Memorandumului (de la restaurantul "Memo 10" spre centru).
Echipa de profesionisti cu foarte mare experienta, adevarati artisti, calitate excelenta, iar preturile sunt foarte bune.

| Dobrogea explică (pentru Bula):

Adică ce preturi poți să-mi spui exact?

| Bula a răspuns (pentru Dobrogea):

Despre preturi /calitate iti pot spune ca eu imi fac pozele pe hartie la ei (dupa ce am testat la multi altii).
Fac poze profesioniste, exceptionale, atat despre materiale aduse de amatori, cat si fotografiate de ei.
Cu cat faci mai multe poze, cu atat scade pretul pe bucata. Eu, de obicei, duc poze facute de mine la "marit" si costa 4-5 lei o poza de marime 4 carti postale.

Mergi si vorbeste cu ei!
Iti expui doleanta si doamnele de acolo iti vor face estimarea de pret.

| Nouvel a răspuns:

Eu de obicei intru pe Google maps si caut.
Daca scrii "studio foto Cluj" iti va aduce multe variante. Alegi apoi de acolo.